طرح های یلدایی

نمایش:
مرتب کردن براساس:

کوسن بیا ماه من و یلدای من باش

شب یلدا یکی از شبهایی که در نزد ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد ، هر ساله در این شب مردم با انجام مراسماتی سعی در پاسداشت این شب اریایی دارند ، فروشگاه ا..

28,000 تومان

کوسن خاتون-شب یلدا-طرح1

خاطرات شب یلدا را با وجود محصولات صنایع دستی فروشگاه اینترنتی دارینان جلوه ای خاص ببخشید وآن را پر از هوای مهربانی و عطوفت کنید. مجموعه کوسن های یل..

28,000 تومان

کوسن خاتون-شب یلدا-طرح2

هندوانه و انار از میوه هایی است که در شب یلدا بسیار در نزد ایرانیان جایگاه دارد و میهمان خانه های ایرانی است. گروه اینترنتی دارینان که یک فروشگاه ف..

28,000 تومان

کوسن شب یلدا شکرستان

شب یلدا یکی از آیین های ما ایرانیان است که ریشه در تاریخ و اداب و رسوم ما دارد، هر ساله  در این شب اعضای خانواده به سراغ بزرگترها رفته و سعی در د..

28,000 تومان

کوسن ست جفتی شب یلدا با امکان اضافه کردن اسم شما

کوسن های یلدایی عنوان مجموعه طراحی های کوسن های فروشگاه اینترنتی دارینان هستند که ویژه یلدای 1395 طراحی شده اند، این  کوسن ها جز صنایع دستی محسوب..

56,000 تومان

کوسن ست جفتی شب یلدا-1

زیبابخش هر خانه ای می تواند هنری باشد که با رنگ آمیخته شده است، کوسن ها زیبای  ویژه  شب یلدا 1395 ارمغانیست که با تکنیک چاپ روی اجسام توسط ه..

56,000 تومان

کوسن ست جفتی شب یلدا-2

عمرتون صد شب یلدا و دلتون همیشه دریا این عنوان تزئیناتی است که برای شب یلدای 1396 طراحی شده است ، طرح های زیبا که برگرفته از صنایع دستی و چاپ بر روی ا..

56,000 تومان

کوسن شب یلدا بهار زندگانی

شب یلدا همیشه جاودانی است  زمستان را  زندگانی است، یلدا آخرین شب پاییز  است که وسعتی به درازای قلب های مهربان ایرانیان دارد ، شبی که مر..

28,000 تومان

طرح های یلدایی

ایرانیان مناسبت های مختلفی در طی سال دارند که همگی ارزشمند واصیل هستند. یکی از این مراسم هایی که بسیار با شور و نشاط برگزار می شود شب یلدا است که در طولانی ترین شب  سال یا به عبارتی آخرین شب پاییز برگزار می شود و ایرانیان در جوار بزرگتر ها آن را با شادی سر می کنند. فروشگاه اینترنتی دارینان نیز برای این شب طرح ها و کالاهای مختلفی آماده کرده است که یکی از آنان کوسن هایی یا طرح های متنوع یلدایی است. کوسن های ارائه شده در دارینان دارای کیفیت جنس و چاپ بالایی می باشد

 

 

Loading...
مارا در گوگل محبوب کنید