شرایط و قوانین

ابتدا از اینکه فروشگاه اینترنتی دارینان را برای خرید انتخاب کرده اید سپاسگزاریم و امیداواریم خرید از سایت دارینان برای شما خوشایند باشد.
مراحل ثبت سفارش و خرید
1.در این مرحله مشتری پس از انتخاب و مطالعه کامل توضیحات و مشخصات فنی محصول، افزودن به سبد کالا را انتخاب و در نهایت محصول را خرید نهایی می کند.(فاکتور صادر شده در این بخش گویای کامل توضیحات خرید و هزینه های است)
2. اگر محصولات هنری و صنایع دستی که نیازمند زمان برای تولید به دست هنرمندان است در انبار فروشگاه موجود نباشد محصول پیش سفارش می شود و سفارش سریعا به هنرمند جهت طراحی و تولید ارجاع داده می شود.
3. مشتریان برای خرید باید ابتدا در سایت ثبت نام کنند و اطلاعات خود را به دقت وارد نمایند(در غیر این صورت مسئولیت بروز هرگونه مشکل و یا ضرر احتمالی به عهده مشتری است؛ مزایای ثبت نام صرفه جویی در خرید های آتی و بهره مندی از تخفیفات در بازه های زمان خاص است.
روشهای پرداخت:
مشتریان سایت دارینان فقط از طریق کارت های عضو شتاب  با اخذ رمز دوم یا همان رمز خرید اینترنتی به شکل آنلاین می توانند از سایت فروشگاه دارینان خرید کنند.
روشهای ارسال سفارش ها:
محصولات در شهر همدان(با توجه به شرایط ذکر شده در بالا) در کمتر از یک روز به دست مشتریان خواهد رسید اما در سایر استان ها از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد و در بازه زمانی 48 الی 72 ساعت به دست خریدار خواهد رسید.
فروشگاه دارینان محصولات ارسالی خود را در حد امکان بیمه می کند ؛ خریدار محترم باید در هنگام تحویل محصول از مامور پست،  صحت و سلامت ظاهری محصول (شامل مخدوش نبودن بسته بندی و یا ضربه نخوردن آن) اطمینان حاصل کند و در صورت وجود مشکل از پذیرفتن محصول و امضای رسید تحویل، امتناع کند.
در صورتی که خریدار محصول را تحویل و رسید را امضا کند به منزله قبول صحت و سلامت ظاهری محصول است و پست و فروشگاه مسئولیتی در قبال ضمانت ظاهری و بسته بندی محصول ندارد.
هزینه ارسال
هزینه ارسال مطابق با وزن محصول و فاصله مقصد به شکل اتوماتیک در سایت محاسبه و در فاکتور درج می شود و مبلغ آن به مبلغ محصول اضافه می گردد که بر عهده مشتری است.
خدمات پس از فروش
خریدار گرامی،اگر پس تحویل محصول با بسته بندی سالم و گشودن آن متوجه مغایرت محصول با کالای سفارش داده شده و یا معیوب بودن کالا شدید، باید در اسرع وقت و در بازه زمانی 8 الی 16 روز های کاری با فروشگاه دارینان تماس حاصل فرمایید و نسبت به پر کردن فرم استرداد کالا در قسمت پایین سایت اقدام نماید.
در صورت تایید کارشناسان سایت دارینان از معیوب بودن و یا مغایرت محصول، خریدار با هزینه فروشگاه دارینان محصول را به فروشگاه پست و کالای مورد نظر را تحویل می گیرد و اگر محصول موجود نباشد درکمترین زمان وجه نقد عودت داده می شود.
توجه: از آنجایی که محصولات هنری ساخته و پرداخته ذهن هنر مند و کاملا دست ساز می باشند با عکس محصول نمایان در سایت اندکی مغایرت دارد و خریدار با علم بر این موضوع خرید خود را انجام دهد.(معمولا محصولات صنایع دستی و هنری مشابه هم نیستند)
محتوای سایت
فروشگاه نهایت تلاش خود را در ورود اطلاعات صحیح(قیمت،....) دارد با این حال بی نقص بودن تمام محتوای سایت را تضمین نمی کند.
فروشگاه در تایید و عدم تایید نظرات کاربران اختیار کامل دارد.
مطالب کاربران باید مطابق با شرع ، عرف، قانون و اخلاق باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی انجام خواهد شد
فروشگاه می تواند در هر زمان نسبت به تغییر محتوای سایت اقدام کند.
تعهدات کاربران
هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
کاربران باید در حفظ اطلاعات شخصی خود در هنگام خرید از سایت نهایت دقت را داشته باشندو مسئولیت هر گونه تبادل اطلاعات که از طریق شناسه آنان انجام پذیرد به عهده خریدار است.
فروشگاه در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.
حق مالکیت سایت
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی دارینان است و هر گونه کپی برداری و سو استفاده از امتیاز و هرمطلب سایت بدون اجاره کتبی از مسئولین سایت، پیگرد قانونی خواهد داشت.
فروشگاه اختیار دارد در هر زمانی شکل ظاهری و اطلاعات سایت را تغییر دهد و یا فروش خود را متوقف نماید و یا کلیه اطلاعات را تغییر و یا حذف نماید.
فروشگاه اینترنتی دارینان شعبه دیگری ندارد و فقط از طریق درگاه darinan.com می توانید با مجموعه ارتباط برقرار کنید.
فروشگاه اینترنتی دارینان از نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران برای ارتقای سطح کیفی سایت استقبال می کند.
هنرمندان و صاحبان مشاغل که کالایی برای ارائه در سایت دارند می توانند پس تماس با مدیران سایت، پیشنهاد خود را مکتوب اعلام کنند و پس از بررسی های کامل، نتیجه برای اقدامات بعدی به ایشان اعلام خواهد شد.
 

(هدف سایت دارینان حمایت از تولید کنندگان، صنایع دستی و هنرمندان ایرانی است)


 
 
Loading...
مارا در گوگل محبوب کنید