همکاری

دعوت به همکاری سایت اینترنتی دارینان

فروشگاه اینترنتی دارینان از  هنرمندان و تولیدکنندگانی که مایل به کسب درآمد و یا گسترش بازار خود هستند دعوت به همکاری می کند؛

گفتن این نکته ضروری است که دارینان در زمان معرفی و توزیع کالا ، نام تامین کنندگان اصلی را به مشتریان خود معرفی می کند.پس بدانید شما پس از شروع همکاری با دارینان عضوی از این خانواده خواهید بود و از تمامی مزایای همکاری با آن نیز بالطبع بهره مند خواهید شد . 

لطفا در صورت علاقمندی به نکات زیر توجه نمایید.

 

 

  • چنانچه ملاحظه می کنید دارینان یک سایت اینترنتی فروش صنایع دستی است لذا در مرحله نخست از مناسب بودن محصول خود با محصولات فروشگاه مطمئن شوید.   البته محصولاتی که زیر مجموعه صنایع دستی نیز  باشند همانند زیورآلات هم در دارینان به فروش می رسد.

 

روش های ارائه محصول

  • گسترش بازار هر شخص یا برندی تا حد زیادی به نحوه معرفی محصولاتش مربوط می شود و به طریقی می توان گفت هر چه دیده بیند دل کند یاد ، بنابراین در دومین قدم عکسی از محصول خود با نور و کیفیت مناسب تهیه کنید.
  • عکس ها را به آدرس info@darinan.com   ایمیل و در توضیحات نیز حتما مشخصات کامل خود را که شامل معرفی محصول ، تولید کننده و شماره تماس است ذکر نمایید.
  • ضروریست قیمت های مد نظر خود را در کنار عکس ها آورده یا در یک فایل متنی جدا گانه به طور کامل ارسال کنید. گفتنی است که عکس های بدون قیمت به هیچ عنوان بررسی نخواهند شد.
  • در مرحله بعد مسئول تامین سایت دارینان اقدام به بررسی محصول نموده و در صورت تایید، با شماره تماس عنوان شده در ایمیل تماس گرفته خواهد شد. 
  • از نکات قابل توجه سایت اینترنتی دارینان آنست که محصولات ارائه شده علاوه بر سایت در کانال تلگرامی و اینستاگرام نیز معرفی خواهند شد.
  • پس از شروع همکاری، از محصولات شما توسط عکاسان حرفه ای سایت دارینان عکس تهیه خواهد شد و همچنین دارینان این امکان را به تولید کننده می دهد که از عکس ها به طور رایگان برای معرفی محصولات خود به سایر مشتریان دیگر نیز استفاده کند.

 

با آرزوی موفقیت

مدیریت تامین دارینان
Loading...
مارا در گوگل محبوب کنید